Dzierżawa i serwis drukarek, kopiarek

SERWIS DRUKAREK I KOPIAREK

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, prowadzimy kompleksowe usługi związane z obsługą drukarek i kopiarek. Naszą specjalnością jest sprzedaż, dzierżawa i serwis urządzeń drukujących na terenie całego kraju. Kupując u nas drukarkę lub kopiarkę możesz skorzystać z naszego serwisu nie zależnie od tego gdzie znajduje się twoja firma.

Serwis drukarek i kopiarek w EKKO.NET.PL – wszystko co powinieneś wiedzieć

W ramach dzierżawy drukarek lub kopiarek otrzymają od nas Państwo opiekę serwisową. W przypadku awarii urządzenia, nasi serwisanci dotrą do siedziby Państwa firmy i w szybkim czasie naprawią usterkę. Nasz serwis kopiarek i drukarek działa na terenie całej Polski, co znacznie ułatwia współpracę na płaszczyźnie klient – serwisant, dzięki szybkości i sprawności działania, usterka sprzętu drukującego nie będzie zakłócać pracy w Państwa firmie.

ZAMÓW SERWIS KOPIAREK I DRUKAREK ekko.net.pl

 

DZIERŻAWA DRUKAREK I KOPIAREK

Dzierżawa drukarek i kopiarek to nie zawodny sposób ograniczenia kosztów w przedsiębiorstwie. Polega na zawarciu umowy wynajmu, płacąc cały czas określoną kwotę, dużo niższą w porównaniu do zakupu nowego urządzenia. Dzierżawa drukarki czy kopiarki to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców zainteresowanych jej eksploatacją przez krótki okres, w takim przypadku kupno nowego sprzętu opłaci się dużo mniej niż skorzystanie z opcji najmu. Podejmując decyzję o dzierżawie drukarki i kopiarki, cały czas pozostają Państwo pod opieką naszych serwisantów. Aby zgłosić awarię wystarczy zadzwonić, napisać maila bądź wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stornie serwis.ekko.net.pl. Cały proces dzierżawy drukarek i kopiarek jest bardzo prosty, wystarczy wybrać dany sprzęt, który Państwa interesuje wypełnić formularz znajdujący się po prawej stornie produktu bądź wysłać maila klikając w treść „dowiedz się więcej o druku w abonamencie”. Nasza firma EKKO NET PL posiada wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę nabytą nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Cały czas doskonalimy swoje usługi, stosując innowacyjne rozwiązania i technologie, będąc na bieżąco w branży. Dzięki temu nasza oferta jest opracowywana na podstawie analiz, badań trendów i potrzeb naszych klientów przy zachowaniu ciągłego rozwoju pod względem technologicznym. Nasze działania obejmują całą Polskę. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem urządzeń nowych i poleasingowych. W naszej ofercie zjadą Państwo także szeroki wybór akcesoriów do urządzeń drukujących i innych. Nasze produkty cechują się wysoką jakością, dzięki temu ich eksploatacja to czysta przyjemność. W przypadku pytań służymy Państwu pomocą na każdym etapie współpracy z nami.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl