Dzierżawa i serwis drukarek, kopiarek

SERWIS DRUKAREK

Zadzwoń: 533 200 408

 

W ramach kompleksowej obsługi serwisowej oferujemy:

  1. serwisowanie drukarek
  2. serwis kopiarek wielofunkcyjnych
  3. nasze usługi na terenie całej Polski

 

Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych w EKKO.NET.PL

W ramach dzierżawy drukarek lub kopiarek otrzymają od nas Państwo opiekę serwisową swoich urządzeń wielofunkcyjnych. W przypadku awarii urządzenia, nasi serwisanci dotrą do siedziby Państwa firmy i w szybkim czasie naprawią usterkę. Nasz serwis kopiarek i drukarek działa na terenie całej Polski, co znacznie ułatwia współpracę na płaszczyźnie klient – serwisant, dzięki szybkości i sprawności działania, usterka sprzętu drukującego nie będzie zakłócać pracy w Państwa firmie.

 

Gdzie naprawić drukarkę Brother?

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór np. drukarek Brother, dlatego możemy śmiało stwierdzić, że poznaliśmy te urządzenia na tyle dobrze, aby skutecznie wykonać naprawę drukarki Brother.

Posiadasz drukarkę lub kopiarkę innej firmy i chcesz wezwać serwis? 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu wielu marek drukarek i kopiarek m.in. Epson, HP, Canon. Zadzwoń lub pozostaw kontakt, a my zajmiemy się Twoim urządzeniem wielofunkcyjnym.

Jak zgłosić awarię?

Aby zgłosić awarię wystarczy zadzwonić, napisać maila bądź wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie 

https://serwis.ekko.net.pl/kontakt

 

Numery telefonów:

717 964 129

 

DZIERŻAWA DRUKARKI I KOPIARKI

Dzierżawa drukarek i kopiarek to niezawodny sposób ograniczenia kosztów w przedsiębiorstwie. Polega na zawarciu umowy wynajmu, płacąc cały czas określoną kwotę, dużo niższą w porównaniu do zakupu nowego urządzenia.

Dzierżawa urządzenia wielofunkcyjnego to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców zainteresowanych jej eksploatacją przez krótki okres, w takim przypadku kupno nowego sprzętu opłaci się dużo mniej niż skorzystanie z opcji najmu. Podejmując decyzję o dzierżawie, cały czas pozostają Państwo pod opieką naszych serwisantów. 

Nasza firma EKKO.NET.PL posiada wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę nabytą nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Cały czas doskonalimy swoje usługi, stosując innowacyjne rozwiązania i technologie, będąc na bieżąco w branży. Dzięki temu nasza oferta jest opracowywana na podstawie analiz, badań trendów i potrzeb naszych klientów przy zachowaniu ciągłego rozwoju pod względem technologicznym.

Nasze działania serwisowe obejmują całą Polskę.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl