Serwis urządzeń wielofunkcyjnych

Serwis drukarek i kopiarek

W EKKO NET usprawniony personel zapewnia serwis w całej Polsce, gwarantując w ten sposób szybkie, kompletne i profesjonalne rozwiązanie problemu. Pracownicy działu obsługi klienta oferują nie tylko mailowe i telefoniczne wsparcie, by zidentyfikować problemy i ułatwić wprowadzenie w życie odpowiednich rozwiązań, ale służą też pomocą w ogólnej obsłudze urządzeń i wyjaśniają działanie poszczególnych funkcji.

Dla wybranych modeli laserowych, wprowadziliśmy możliwość zakupu pakietu serwisowego. Teraz już nie musisz martwić się awarią urządzenia. Zgłoś problem do naszego serwisu, a my zajmiemy się wszystkim. Naprawimy Twoje urządzenie lub dostarczymy zastępcze w następnym dniu roboczym po zarejestrowaniu zgłoszenia serwisowego.

Brother Care Program

Zapoznaj się z szczegółowymi informacjami na temat pakietu serwisowego Brother Care

  • Brother Care dostępny jest w formie pakietu z kodem aktywacyjnym.
  • Zakup pakietu z dystrybucji Brother.
  • Prosta aktywacja: użytkownik samodzielnie rejestruje urządzenie do Brother Care w terminie do 60 dni od zakupu modelu.

W ramach kompleksowej obsługi serwisowej oferujemy:

  • serwisowanie drukarek
  • serwis kopiarek wielofunkcyjnych
  • nasze usługi na terenie całej Polski

Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych w EKKO.NET.PL

W ramach
dzierżawy drukarek lub kopiarek
otrzymają od nas Państwo opiekę serwisową swoich urządzeń wielofunkcyjnych. W przypadku awarii urządzenia, nasi serwisanci dotrą do siedziby Państwa firmy i w szybkim czasie naprawią usterkę. Nasz serwis kopiarek i drukarek działa na terenie całej Polski, co znacznie ułatwia współpracę na płaszczyźnie klient – serwisant, dzięki szybkości i sprawności działania, usterka sprzętu drukującego nie będzie zakłócać pracy w Państwa firmie.

Gdzie naprawić drukarkę?

Naprawiamy na terenie całej Polski!

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór np. drukarek Brother, HP, Develop dlatego możemy śmiało stwierdzić, że poznaliśmy te urządzenia na tyle dobrze, aby skutecznie wykonać naprawę drukarki.

product-supplies
Zarządzanie drukiem dla firm

Posiadasz drukarkę lub kopiarkę innej firmy i chcesz wezwać serwis?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu wielu marek drukarek i kopiarek. Zadzwoń lub pozostaw kontakt, a my zajmiemy się Twoim urządzeniem wielofunkcyjnym.

Jak zgłosić awarię?

Aby zgłosić awarię wystarczy zadzwonić, napisać maila bądź wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie

717 964 129

533 200 408